Šventės puošimas

RUOŠIMASIS ŠVENTEI

Visi suprantame, kad nepamirštamai šventei pasiruošti, reikia nemažai laiko. Būtina sugeneruoti savo mintis, norus, bei susidaryti bendrą vaizdą, kuris būtų šiokia tokia pradžia į norimą rezultatą. Kartais atrodo, kad laiko yra labai daug, tačiau dažnas atvejis, kad tokie dalykai, kaip šventės papuošimas tampa paskutiniu degančiu dalyku. Norint pagelbėti Jums su savo kuriama nepamirštama švente, mes siūlome šias paslaugas:

  1. Lempučių girliandų, lempučių užuolaidų (dekoruotų ir paprastų) nuoma
  2. Lempučių girliandų, lempučių užuolaidų pardavimą
  3. Renginių organizavimą
  4. Montavimo darbus

LEMPUČIŲ GIRLIANDOS/LEMPUČIŲ UŽUOLAIDOS

Lemputės ne dažnai visiems yra siejamos su viena gražiausių metuose švenčių – Kalėdomis, tačiau šiais laikais jos yra pritaikomos ir šventėms. Popierinės girliandos jau yra atsibodusios, o švaistyti brangų laiką kažkokioms kitokioms girliandų idėjoms yra per sunku ir nebeoriginalu. Sukūrėme kitokį lempučių apipavidalinimą, kuris kiekvieno šventę pavers tikrai didele švente.

 

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Besiruošiant šventei, viskas atrodo labai paprasta – „nuvažiuosiu, nupirksiu, užsakysiu“, tačiau vos pradedant kažką daryti susiduriame su begale naujų klausimų, o kur geriau pirkti? kur geriau kažką užsakyti? ar ši kaina yra tinama? ir t.t. Tad palengvinant sau šį galvos skausmą, mes siūlome suorganizuoti Jums  šventę pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Mūsų komandoje yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys dekoratoriai, floristai, montuotojai, stilistai, tad viską ko jūs norite bus paprasta įgyvendinti.

MES siūlome Jums:

  • dekoruotas/nedekoruotas lempučių girliandas/užuolaidas
  • floristo paslaugas (gėles, bei gėlių dekoracijas/aksesuarus)
  • šventinius stalus, kėdes arba jų dekoravimą/apipavidalinimą/apdengimą
  • Arkas (dekoruotas pagal individualius norus)
  • Montavimą ir demontavimą

 

MONTAVIMO DARBAI

Mes siūlome visas montavimo paslaugas. Tačiau visa tai turėtų būti aptariama tiesiogiai.